Bieg Huberta

  • 03.10.2019, 13:29 (aktualizacja 04.10.2019, 14:12)
  • Małgorzata Kryk
Bieg Huberta
Na terenie leśnych terenów powiatu zamojskiego w dn. 4-6.10 odbędzie się „Bieg Huberta”. Będzie to Puchar Europy w radioorientacji sportowej.

Leśne tereny odwiedzą czołowi zawodnicy z naszego regionu i innych krajów. Zawodnicy będą poszukiwać punktów kontrolnych w następujących miejscowościach: Mokre, Pańska Dolina i Lipsko – Szewnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Coroczne zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jednak ze względu, że na zawody przyjedzie czołówka reprezentantów z Ukrainy nasi zawodnicy mają małe szanse na zajęcie miejsc na podium.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabór do klubu Azymut Siedliska prowadzony jest przez cały rok. Jednak Piotr Chabros osoby zainteresowane dołączeniem do grupy zaprasza na Mistrzostwa Gminy Zamość w biegu na orientację, które odbędą się 12.10 w Mokrem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Calami zbliżających się zawodów są:

- rywalizacja na świeżym powietrzu i kontakt z przyrodą;

– doskonalenie cech motorycznych , psychicznych i fizycznych;

– doskonalenie posługiwania się mapą w terenie;

– wyłonienie najlepszych zawodników.

Szczegóły dotyczące zawodów [kliknij] 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe