Biłgoraj. Konferencja ekologiczna

  • 05.10.2019, 14:44
  • Joanna Ferens
 Biłgoraj. Konferencja ekologiczna
Fundacja Gaudium et Spes w Biłgoraju, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju zapraszają na konferencję naukowę pt. ‘Piękno tej ziemi skłania mnie do wołania o jej zachowanie dla przyszłych pokoleń’.

Konferencja organizowana jest w 20. rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu i odbędzie się 7 października br. o godz. 10:00 w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Na wydarzenie zaprasza organizator, wikariusz parafii Św. Jana Pawła II w Biłgoraju, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem konferencji będzie zwrócenie uwagi na potrzebę upowszechniania wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju w świetle nauki papieża św. Jana Pawła II płynącej z homilii wygłoszonej podczas Liturgii Słowa w Zamościu 12 czerwca 1999 r.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Katolickie Radio Zamość. Szczegóły na plakacie.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe