Puchar Europy w radioorientacji sportowej "Bieg Huberta"

  • 06.10.2019, 20:35
  • Joanna Suszko
Puchar Europy w radioorientacji sportowej "Bieg Huberta"
"Bieg Huberta" czyli Puchar Europy w radioorientacji sportowej odbył się w ostatni weekend (04-06.10) w lasach Gminy Zamość i Powiatu Zamojskiego.

Zawodnicy szukali wyznaczonych punktów w lasach w miejscowościach Mokre, Pańska Dolina i Wierzchowiny-Szewnia. Na czym polega radioorientacja jako dyscyplina sportowa, wyjaśnia Leszek Stankiewicz, trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Azymut Siedliska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na mistrzostwa przyjechało około 70 osób – dodaje Leszek Stankiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Agata Kulicka ze Skierniewic to ubiegłoroczna mistrzyni świata w radioorientacji sportowej również wzięła udział w Pucharze Europy. W rozmowie przyznała, że chętnie przyjeżdża na zamojskie zawody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Anatolij Dolinski, trener partnerskiej drużyny z Łucka na zawody do Polski przywiózł 20 zawodników. Puchar Europy zakończył się dla jego zawodników sukcesami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem „Biegu Huberta” czyli Pucharu Europy w radioorientacji sportowej był UKS Azymut Siedliska. Wyniki zawodów dostępne są na stronie klubu www.azymutsiedliska.cba.pl. Więcej na temat tej dyscypliny i Międzynarodowych Zawodów w Radioorientacji Sportowej usłyszą Państwo w audycji samorządowej Gminy Zamość w sobotę (12.10) po godz. 11:15.

Joanna Suszko

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe