SOS dla Polskiej Rodziny w Tomaszowie

  • 06.10.2019, 22:21
  • Ewa Monastyrska
SOS dla Polskiej Rodziny w Tomaszowie
5 października w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie w ramach inicjatywy społecznej "SOS dla Polskiej Rodziny", poruszające zagrożenia dla współczesnych rodzin.

SOS dla Polskiej Rodziny to inicjatywa społeczna, która swój wydźwięk miała także w Tomaszowie Lubelskim. 5 października w Tomaszowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie, podczas którego poruszano tematy istotne dla polskiej rodziny. O szczegółach wydarzenia powiedział burmistrz Tomaszowa, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie zagrożenia dla funkcjonowania polskiej rodziny pojawiają się współcześnie?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Rodzice obawiają się, że ich dzieci będą zmuszane do uczestnictwa w zajęciach, które są sprzeczne z ich poglądami. Na pytanie, czy mają się czego obawiać odpowiedział Wicepremier Jacek Sasin.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Inicjatywa SOS dla Polskiej Rodziny to spotkania organizowane na terenie całej Polski. Celem tych konferencji jest edukacja i wyjaśnienie problemu zagrożeń mogących pojawić się wobec współczesnych rodzin a także wyjaśniają, jak można uchronić siebie i swoich najbliższych przed niechcianymi przez nas ideologiami. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe