Akcja "I love green” w Zamościu

  • 07.10.2019, 13:52
  • Łukasz Kot
Akcja "I love green” w Zamościu Łukasz Kot
Zamość ponownie na zielono

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym 'Krok za krokiem” w Zamościu przy współpracy z innymi placówkami szkolno-wychowawczymi zorganizowało na Rynku Wielkim w Zamościu (07.10) akcję 'I love green” promującą podnoszenie świadomości społecznej na temat mózgowego porażenia dziecięcego.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Rynku Wielkim w Zamościu  odbył się happening w trakcie którego ułożono żywy napis 'I LOVE GREEN”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Zamościu są specjalistyczne szkoły i ośrodki które pomagają osobom z porażeniem mózgowym skutecznie odnaleźć się  w społeczeństwie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że inicjatywa 'I love green” powstała w 2012 roku zainicjowana przez australijską organizację non-profit Cerebral Palsy Alliance oraz amerykańską United Cerebral Palsy. Jest wspierany przez kilkaset organizacji zajmujących się MPD, w tym uniwersytety, instytucje badawcze, grupy studenckie, szkoły i szpitale dziecięce z 65 państw.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Polsce Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego również jest obchodzony 6 października.

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe