Książka o "Wrzosie". Spotkanie z historią

  • 07.10.2019, 20:53 (aktualizacja 08.10.2019, 06:57)
  • Ewa Monastyrska
Książka o "Wrzosie". Spotkanie z historią
W Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbyło się "Spotkanie z historią" podczas którego promowana była książka o Stefanie Kobosie.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu, 6 października odbyło się Spotkanie z historią podczas którego miała miejsce promocja książki Wojciecha Hanusa pt Jeden z ostatnich. Stefan Kobos Wrzos. Stowarzyszenie Ocalić od zapomnienia w Brzezinach współpracowało z autorem podczas tworzenia książki. Jak powstawała pozycja historyczna prezentująca postać lokalnego bohatera?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie z historią zostało objęte honorowym patronatem przez posła Sławomira Zawiślaka, który zaproponował uczestnikom wydarzenia projekcję filmu. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, kim był Stefan Kobos, ps Wrzos, powiedział autor książki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Bohater jest także wspominany w Narolu zarówno przez mieszkańców jak i historyków.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Książka jest dostępna w oddziale IPN w Rzeszowie a także w księgarniach internetowych. Więcej na temat powstawania książki jak i o samym Stefanie Kobosie ps Wrzos znajdą Państwo na naszej stronie internetowej a także w programie Co Przyniósł Dzień.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe