XIII spotkanie z cyklu ,,Regionaliści”

  • 08.10.2019, 10:35 (aktualizacja 08.10.2019, 10:51)
  • Łukasz Kot
XIII spotkanie z cyklu ,,Regionaliści”
,,Józef Piłsudski, Wincenty Witos i Maciej Rataj w Zamościu”

Katolickie Stowarzyszenie ,,Civitas Christiana” zaprasza na XIII spotkanie z cyklu ,,Regionaliści” ph. ,,Józef Piłsudski, Wincenty Witos i Maciej Rataj w Zamościu”. Spotkanie odbędzie się dziś (08.10.2019) o godzinie 16:30 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia ,,Civitas Christiana” przy ul. Ormiańskiej 1. W programie: starszy kustosz Muzeum Zamojskiego Mirosław Bańkowski opowie o wizytach Józefa Piłsudskiego w Zamościu, dr Bogdan Szyszka przedstawi sylwetkę  Macieja Rataja posła z Zamościa natomiast dr Łukasz Kot przedstawi zamojskie epizody Wincentego Witosa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedsięwzięcie odbywa się przy wsparciu patronackim Muzeum zamojskiego w Zamościu, Lokalnej Organizacji Turystycznej Zamość i Roztocze, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu, Koła Przewodników Terenowych PTTK im. Róży i Jana Zamoyskich w Zamościu i Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy PTTK w Zamościu.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe