Biłgoraj. Seniorzy zainaugurowali rok akademicki

  • 08.10.2019, 19:11
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Seniorzy zainaugurowali rok akademicki
Studenci-seniorzy zrzeszeni przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Biłgoraju rozpoczęli (08.10) nowy rok akademicki.

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym śpiewem słynnej ‘Prząśniczki’ dla uczczenia 200-setnej rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki w wykonaniu Zespołu ‘Retrospekcje’:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maria Różańska, członek Zarządu UTW w Biłgoraju zaznaczała, że biłgorajscy seniorzy są niezwykle aktywni i dbają o różnorodne aspekty życia społecznego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inaugurujący wykład poprowadziła Milena Milczuk, psycholog i psychoonkolog, na co dzień pracująca w Nu- Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu. Tematem prelekcji były sposoby radzenia sobie ze stresem, które we współczesnym, intensywnym świecie są zależne od sytuacji w jakiej się znajdujemy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla nas, ludzi starszych, taki uniwersytet to skarb nie do przecenienia – tłumaczy jedna ze słuchaczek, Halina Bednarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inauguracja roku akademickiego to również okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz poczynienia planów na najbliższe kilka miesięcy pracy i nauki.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe