Minister Zdrowia odwiedził Biłgoraj

  • 08.10.2019, 19:50
  • Joanna Ferens
Minister Zdrowia odwiedził Biłgoraj
Minister Zdrowia Łukasz Szumowski spotkał się (08.10) z mieszkańca Biłgoraja, władzami Starostwa Powiatowego i gościł także w Medycznym Studium Zawodowym.

W rozmowie Minister Szumowski podkreślał znaczenie kształcenia w zawodach okołomedycznych, których bogatą ofertę proponuje właśnie biłgorajski ‘Medyk’:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ważną kwestią była również rozmowa Ministra ze Starostą Andrzejem Szarlipem i członkami Zarządu Powiatu na temat sytuacji biłgorajskiego szpitala oraz na jaką pomoc ze strony Ministerstwa mogą liczyć samorządowcy. Na zakończenie ustalono, iż następne spotkania w tej sprawie odbędą się jeszcze w tym roku w Ministerstwie Zdrowia.

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe