Kampania Pola Nadziei w Hospicjum Santa Galla

  • 09.10.2019, 09:18
  • Łukasz Kot
Kampania Pola Nadziei w Hospicjum Santa Galla  Łukasz Kot
Zasadzono setki żonkili

Przed Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych (8 października 2019 r.) odbyło się uroczyste sadzenie żonkili, które rozpoczęło XXIII edycję międzynarodowej kampanii Pola Nadziei. Hospicjum Santa Galla już po raz 10 wzięło udział w prowadzonej akcji. Mówi ks. Michał Przybysz dyrektor Hospicjum.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na inaugurację zaproszeni zostali przedstawiciele władz lokalnych oraz szkoły i przedszkola, z którymi współpracuje Hospicjum Santa Galla. Były też wolontariuszki z klasy 8b ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecnie w Hospicjum Stana Galla na oddziale stacjonarnym znajduje się 15 chorych  jest także 25 osób objętych opieką domową. Trwa rozbudowa placówki. W przyszłym roku zaplanowano zakończenie prac. Mówi senator Jerzy Chróścikowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po uroczystym sadzeniu żonkili dla wszystkich gości przygotowano poczęstunek.

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe