Przyjdź na otwarty trening

  • 16.10.2019, 13:36 (aktualizacja 16.10.2019, 14:30)
  • Małgorzata Kryk
Przyjdź na otwarty trening
KT Return to przede wszystkim zajęcia adresowane do osób początkujących i średniozaawansowanych, a więc do dzieci i dorosłych. Natomiast osoby, którzy od lat uprawiają tę dyscyplinę systematycznie biorą udział w turniejach jakie organizuje klub.

W jesieni, kiedy aura pogodowa nie sprzyja grze na otwartych kortach, treningi odbywają się na hali tenisowej zamojskiego OSiR-u. Przy ul. Studziennej 2 do dyspozycji tenisistów dostępnych jest sześć kortów oraz jeden kort dla najmłodszych graczy, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tenisem. natomiast na hali tenisowej OSiR przy ul. królowej Jadwigi 8 znajdują się trzy pełnowymiarowe korty. KT Return spełnia wszystkie wymagane warunki do gry, a od niedawana na kortach przy Parku Miejskim i w hali zostało zamontowane nowoczesne oświetlenie ledowe. Wszyscy tenisiści mówią jednogłośnie, że wieczorem w tenisa można grać jak za dnia, bo piłeczkę widać z daleka. O pomyśle nowego oświetlenia powiedział prezes KT Return Zamość Jacek Podkościelny.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Klubowe zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, a pierwsze zajęcia dla dzieci z rakietą to ruch poprzez zabawę, dzięki czemu najmłodsi szybko uczą się podstawowych elementów gry. Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy na treningi mogą przyprowadzić swoje pociechy na pierwsze otwarte zajęcia, które umożliwią podjęcie decyzji czy dziecko dobrze czuje się na korcie, a taki trening odbędzie się 21.10 (poniedziałek ) o godz. 17.30 na hali tenisowej przy ul. królowej Jadwigi 8. Natomiast dorośli, którzy chcieliby spróbować swoich sił na korcie mają okazję zapisać się na zajęcia indywidualne lub grupowe. Pierwszy otwarty trening odbędzie się 25.10 (piątek) o godz.18.30 na hali tenisowej. Podczas zajęć zawodnicy zapoznają się z wymiarami boiska, zasadami oraz taktyką gry, a więc jak trzymać rakietę sposobem forhendowym i bekhendowym. Kolejne treningi to serwowanie i wspólna gra na korcie, by w przyszłości móc wziąć udział w amatorskich turniejach. Na otwarte treningi adresowane do dzieci i dorosłych serdecznie zaprasza kierownik KT Return Eliza Krasnowska.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia zarówno dzieci jak i dorosłych. Niejednokrotnie zdarza się,ze w treningach uczestniczą rodzice, których dzieci uprawiają tenisa od lat. Sport to zdrowie. Jako dorośli wiele czasu poświęcamy pracy, dzieciom oraz obowiązkom domowym ponieważ sami nie mamy czasu dla siebie, a jeśli go mamy często wolną chwilę spędzamy przed telewizorem. Treningi na korcie to przede wszystkim dobry sposób na odstresowanie się, zapomnienie o problemach i okazja do poznania ciekawych osób. Więcej na ten temat powiedział uczestnik zajęć dla dorosłych Robert Pikus, który na treningi uczęszcza od lutego.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Kadrę trenerów tworzą sympatyczni ludzie, a więc gra na korcie to nie tylko ruch, ale także mnóstwo zabawy. Zajęcia dla dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, zatem każdy znajdzie dogodny termin dla siebie. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych. Wa więc dzieci, młodzież i dorosłych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej. Organizatorem zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return Zamość.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe