Zapisy na rajd „Pieczony Ziemniak”

  • 11.10.2019, 13:35 (aktualizacja 11.10.2019, 13:43)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na rajd „Pieczony Ziemniak”
Z parkingu przy LUNECIE obok Urzędu Gminy od ulicy Peowiaków w Zamościu 26.10 (sobota) o godz. 8.30 zaplanowano wyjazd na rajd pn „Pieczony Ziemniak”.

Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu tym razem metę rajdu zorganizował w Majdanie Małym w gm. Krasnobród i jak zawsze dla miłośników turystyki pieszej przewidziano dwie trasy do wyboru.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajdowicze po drodze będą mieli okazję zobaczyć ciekawe miejsca. Jedną z nich będzie wędrówka Drogą Sołtysową, którą kiedyś przemierzali sołtysi z Łuszczacza i Szuru do Tarnawatki, aby opłacić podatki w gminie. Bowiem obecne tereny gm. Krasnobród w dawnych czasach należały do gm. Tarnawatka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy, którzy zgłoszą się na rajd będą mogli wziąć udział w licznych atrakcjach, a jedną z nich będzie ognisko i posiłek w postaci pieczonego ziemniaka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy na rajd prowadzone do 18.10 (piątek) a opłatę należy uiścić do 21.10 (poniedziałek)

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pogoda w październiku bywa różna dlatego wybierając się na rajd warto założyć odpowiednie obuwie oraz ubiór dostosowany do aury pogodowej. Edward Słoniewski poinformował o czym jeszcze warto pamiętać.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Piesze rajdy, które organizuje Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku będzie to przedostatnia wędrówka, a rok kalendarzowy zakończy rajd mikołajkowy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe