Lubaczów. Podsumowanie Sejmiku Województwa Podkarpackiego

  • 11.10.2019, 22:21
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Podsumowanie Sejmiku Województwa Podkarpackiego Ks. Mariusz Pastuszak
W czwartek (10.10) w Domu Dziennej Opieki działającym przy parafii pod wezwaniem świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie odbyło się spotkanie podsumowujące prace Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Podczas tego spotkania licznie zebrani mieszkańcy Powiatu Lubaczowskiego mogli dowiedzieć się o już dokonanych inwestycjach. Przebudowa dróg i rozwój uzdrowiska w Horyńcu Zdroju, to udane przedsięwzięcia, mówi Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zostały przedstawione także kolejne plany rozwoju województwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania uczestnicy zadawali pytania, a także dzielili się spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania województwa podkarpackiego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe