Złote Gody w Cieszanowie

  • 11.10.2019, 22:31 (aktualizacja 11.10.2019, 22:37)
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Złote Gody w Cieszanowie Ks. Mariusz Pastuszak
We czwartek (11.10) w Cieszanowie, 13 par uhonorowano medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystości rozpoczęły się Eucharystią w kościele parafialnym w Cieszanowie, podczas której wszystkie pary dziękowały Bogu za 50 lat wspólnego, małżeńskiego życia. Następnie w Domu Dziennego Pobytu w Cieszanowie, Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Jubilatom okolicznościowe odznaczenia. Jaka jest recepta na szczęśliwe małżeńskie życie, zdania wśród złotych Jubilatów są podzielone.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ślub odbył się 50 lat temu, a wydaje się jakby to było wczoraj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jubilatom składano wiele życzeń. Zdrowia i życia z kochającymi osobami, to życzenia które złożył Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, Zdzisław Zadworny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jubilatom oprócz pamiątkowych medali wręczono także upominki. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu przygotowali dla uczestników występy poetycko-śpiewacze, a Kapela nad Brusienką umilała czas, wykonywaniem utworów ludowych.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe