Sukcesy Suchowiczteam

  • 15.10.2019, 09:51 (aktualizacja 15.10.2019, 09:57)
  • Małgorzata Kryk
Sukcesy Suchowiczteam Suchowiczteam
Zespół juniorek UKP Suchowiczteam od bieżącego sezonu rywalizuje w Wojewódzkich Mistrzostwach Juniorek Młodszych LZPN, po rozegraniu trzech ''jesiennych'' turniejów ligowych.

Są to eliminacje do Centralnej Ligi Juniorek U-15 / z udziałem siedmiu zespołów - tabela przedstawia się następująco,

1.AZS B.Podlaska    18                   36:3

2.UKP Suchowiczteam  13            21:6

3.KKS Kinga Krasnystaw 12        17:10

4.Unia Lublin    9                            16:10

5.Perły Lublin    7                            11:14

6.LKS Wierzchowiska   1              5:31

7.Avia Świdnik      1                        2:28


Juniorki zanotowały następujące wyniki:
Wierzchowiska 6:0,Perły 1:1,
Kinga 7:3,Unia 3:1,
AZS 0:2, Avia 4:1.

Dwa pierwsze zespoły awansowały do Centralnej Ligi Juniorek U-15 , rywalizacja odbywać się będzie na wiosnę w grupie : Małopolska, Podkarpacie, Świętokrzyskie i Lubelszczyzna, po dwóch przedstawicieli. Rozgrywki będą prowadzone przez PZPN.

Dla Suchowiczteam jest to największe osiągnięcie w dwuletniej historii klubu. Największe osiągnięcie to również dla Zamojszczyzny, gdyż nikt przed Suchowiczteam , ani w rozgrywkach młodzieżowych - chłopców , ani dziewcząt. , nie awansował na poziom centralny! Najwięcej bramek w rundzie jesiennej zdobyła Jagoda Wróbel - 1.,Natomiast w najważniejszym , decydującym o awansie meczu z Avią , łupem bramkowym podzieliły się: Jagoda Wróbel,Karolina Muzyczuk,Natalia Kita i Maja Petryk. W zespole z Wólki Panieńskiej grają dziewczęta z gmin: Zamość, Komarów, Miączyn, Dołhobyczów, Szczebrzeszyn, Krasnobród, Tereszpol, miasta Zamość, od roczników 2014 do 2005.

Skład Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich: Wiktoria Ciurysek,Jagoda Mączka,Maria Terlecka,Amelia Małek,Karolina Muzyczuk,Maja Petryk,Karolina Bachanek,Aleksandra Bednarz,Milena Skiba,Roksana Kozłowska,Jagoda Wróbel,Natalia Kita,Klaudia Kołcon,Marta Sierkowska,Martyna Nowosad,Wiktoria Siekierda,Zuzanna Wilk.Kier. zespołu Marcin Siekierda.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe