Edukacja jak udzielić pierwszej pomocy

  • 15.10.2019, 10:55 (aktualizacja 15.10.2019, 11:59)
  • Małgorzata Kryk
Edukacja jak udzielić pierwszej pomocy Policja
Mundurowi KMP w Zamościu, pracownicy WORD- u oraz ratownicy z Roztoczańskiej Grupy Ratowników Drogowych w dniu wczorajszym (14.10) edukowali kierowców na temat udzielenia pierwszej pomocy.

Kierowcy, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość mogli nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. O szczegółach akcji informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na polskich drogach dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. Jadnak nie każdy z nas jako kierowca potrafi udzielić pomocy przedmedycznej,a zwłaszcza prawidłowo podjąć działania resuscytacyjne. Dlatego wczoraj każdy z kierowców mógł wykonać samodzielnie pod okiem służb medycznych resuscytację krążeniowo -oddechową na fantomie. Jakie informacje zostały przekazane zatrzymanym kierowcom informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wczorajszych kontroli mundurowi z zamojskiej policji badali także trzeźwość kierowców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kierowcy wczorajszą akcję odebrali pozytywnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jako świadkowie zdarzeń i wypadków drogowych jesteśmy zobowiązani udzielić osobom poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Pamiętajmy, że udzieleniem pomocy jest niewielka rzecz jaką jest chociażby wykonanie telefonu pod numerem alarmowym 112.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe