Spotkanie z trenerami i zawodnikami

  • 15.10.2019, 12:30 (aktualizacja 15.10.2019, 13:48)
  • Małgorzata Kryk
Spotkanie z trenerami i zawodnikami Agros
Klub Sportowy „Agros” Zamość, serdecznie zaprasza na jutrzejsze (16.10) spotkanie w Zamojskim „Kąciku Mówców”. Spotkanie z mieszkańcami Zamościa odbędzie się o godzinie 13.00 na Rynku Solnym.

Akcja wzorowana jest na londyńskim Speakers’ Corner w Hyde Parku. Inicjatorem działania jest Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych.
KS „Agros” Zamość przygotował wiele atrakcji dla miłośników sportu. Mieszkańcy Zamościa i nie tylko, będą mogli dowiedzieć się więcej o działalności klubu, który szkoli młodzież w sześciu  sekcjach sportowych:
- zapaśniczej i sumo,
- podnoszeniu ciężarów,
- kolarskiej,
- lekkoatletycznej,
- łuczniczej.
Wszyscy chętni na rynku Solnym o godz. 13.00 będą mogli spotkać się z trenerami oraz zawodnikami poszczególnych sekcji sportowych.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe