‘O Księżyc Twardowskiego’ w Biszczy

  • 16.10.2019, 18:26
  • Joanna Ferens
‘O Księżyc Twardowskiego’ w Biszczy
Już po raz XIII w Biszczy odbył się Przegląd Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych ‘O Księżyc Twardowskiego’. Przegląd organizowany jest przez biszczański Warsztat Terapii Zajęciowej będący jednostką organizacyjną Fundacji na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy ‘Otwórzmy swoje Serca’ w Zamościu.

Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św. sprawowanej przez proboszcza parafii św. Jerzego w Biłgoraju, ks. Stanisława Budzyńskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezes WTZ w Biszczy, Teresa Irena Jaskulska podkreślała, iż osoby niepełnosprawne uczą nas człowieczeństwa i zwykłej, ludzkiej dobroci::

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tego typu zajęcia i przeglądy jest niezwykle istotnym elementem rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych – tłumaczy zastępca prezesa Zarządu PFRON, Tomasz Maruszewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tegorocznej edycji wzięli udział przedstawiciele kilkudziesięciu placówek z województwa lubelskiego, zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi, przyjechali również mieszkańcy Lwowa na Ukrainie. Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków i wspólnym poczęstunkiem.

Joanna Ferens

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe