"Biblia – chleb słowa"

  • 17.10.2019, 13:51 (aktualizacja 17.10.2019, 14:05)
  • Joanna Mazurek
"Biblia – chleb słowa" źródło: pixabay
Słowo Boże warto poznawać już od najmłodszych lat.

Ciekawą formą zainteresowania dzieci i młodzieży Pismem Świętym są warsztaty pod hasłem „Biblia – chleb słowa”, które odbędą się jutro w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30. Wstęp jest wolny. Nie trzeba się też wcześniej zapisywać. Warsztaty poprowadzi biblista, ks. dr Sławomir Korona, który podkreśla, że chociaż zajęcia skierowane są głównie do dzieci i młodzieży, to zaproszeni są na nie wszyscy zainteresowani.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tłumaczy biblista, będzie okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda pismo hebrajskie i greckie i dowiedzieć się dlaczego do dziś pozostały nam tak wierne odpisy tekstów Pisma Świętego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu odbywają się pod patronatem medialnym Katolickiego Radia Zamość.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe