Dni Horyńca - Zdroju

  • 05.07.2016, 07:31
  • Anna Głowacka
Dni Horyńca - Zdroju
W dniach 2 - 3 lipca odbyły się Dni Horyńca - Zdroju.

W pierwszym dniu zorganizowano akcję zbiórki krwi oraz zostały przeprowadzone dwa turnieje o puchar Wójta Horyńca - Zdroju: turniej piłki nożnej oraz turniej warcabowy. Odbyły się również koncerty z udziałem zespołów z Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Drugiego dnia mieszkańcy Horyńca - Zdroju i okolic zgromadzili się przy Parku Zdrojowym, aby obejrzeć występy grup artystycznych z Gminnego Ośrodka Kultury oraz wysłuchać koncertów zespołów: 32 Band, Tuhaj - Bej oraz gwiazdy wieczoru - zespołu Masters.
Robert Serkis, Wójt Gminy Horyniec - Zdrój w rozmowie z Anną Głowacką, informował, że Dni Horyńca - Zdroju są imprezą cykliczną, która już po raz drugi odbywa się w Parku Zdrojowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Edyta Soliszewska, instruktor tańca z Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu - Zdroju, wskazywała, że grupy taneczne „Pralinki” i  „Zygzaki”, które wystąpiły na deskach sceny Parku Zdrojowego, to zespoły, które posiadają wiele nagród za wybitne osiągnięcia taneczne.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na terenie Parku Zdrojowego, gościły Koła Gospodyń Wiejskich, które prezentowały regionalne potrawy oraz wypieki. Przybyli również wikliniarze, rękodzielnicy a także pracownicy Uzdrowiska Horyniec - Zdrój. Bernadetta Trubas, przedstawicielka uzdrowiska Horyniec - Zdrój nadmieniła, jakie produkty posiada w swojej ofercie Uzdrowisko, będące wizytówką Horyńca - Zdroju.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Horyniec - Zdrój, Gminny Ośrodek kultury w Horyńcu - Zdroju oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu.  

 

Anna Głowacka

Zdjęcia (47)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe