Zmiany na zachodniej obwodnicy Lublina do DK19

  • 26.10.2016, 10:01 (aktualizacja 26.10.2016, 10:10)
  • Krzysztof Nalewajko
Zmiany na zachodniej obwodnicy Lublina do DK19 Krzysztof Nalewajko
Wykonawca zachodniej obwodnicy Lublina w ciągu drogi ekspresowej S19 szykuje się do wprowadzenia końcowej fazy organizacji ruchu w miejscu połączenia inwestycji z obecnym przebiegiem DK19. Wklejane jest tymczasowe oznakowanie poziome i ustawiane biało czerwone słupki. Po zakończeniu tych prac i odbiorze oznakowania kierowcy pojadą fragmentem obwodnicy. Najwcześniej jutro w godzinach popołudniowych.

Obecnie kierowcy zmierzający z Lublina w kierunku Rzeszowa objeżdżają nowe rondo w Maryninie i wracają na stary przebieg DK19 by po kilkuset metrach zjechać na objazd pozwalający ominąć włączenie zachodniej obwodnicy Lublina do obecnej DK19. Po wprowadzeniu kolejnego etapu tymczasowej organizacji ruchu na rondzie w Maryninie będą zjeżdżali na nowy przebieg drogi wojewódzkiej 747 prowadzący do węzła Lublin Węglin i następnie łącznicą na obwodnicę i jej wylot w kierunku południowym. Kierowcy jadący od Rzeszowa nie będą już skręcać na objazd tylko wjadą na jezdnię obwodnicy i na pierwszym węźle zjadą do Lublina. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do oddania do użytkowania całej zachodniej obwodnicy Lublina. Przełożenie ruchu umożliwi wykonawcy realizację ostatnich prac przy budowie.

 

Na zdjęciu wjazd na zachodnią obwodnicę Lublina od strony Rzeszowa.

 

 

 

 

Krzysztof Nalewajko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe