Gminne zawody strażackie w Młodowie

  • 05.07.2016, 09:42
  • Anna Głowacka
Gminne zawody strażackie w Młodowie
W niedzielę (03.07) na stadionie sportowym w Młodowie odbyły się gminne zawody sportowo - pożarnicze Gminy Lubaczów, w których wzięło udział 16 drużyn.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, bryg. Ireneusz Trojnar, zaś sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Tadeusz Kurak.
Wójt Gminy Lubaczów, Wiesław Kapel w rozmowie z Anną Głowacką przypominał, że po majowym święcie strażackim ku czci św. Floriana, strażacy ochotnicy jak co roku, przygotowali się do zawodów pożarniczo - sportowych.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród 16 drużyn, które wzięły udział w zawodach, znajdowały się młodzieżowe drużyny złożone z chłopców oraz dziewcząt.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W pracy Ochotniczych Straży Pożarnych dużą rolę odgrywa odpowiednie wyposażenie, które rokrocznie jest uzupełnianie ze środków budżetowych oraz unijnych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafeta oraz ćwiczenia bojowe. Pierwsze miejsce w gminnych sportowo - pożarniczych zawodach Gminy Lubaczów w grupie A, zajęła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Baszni Dolnej. Drugie miejsce w grupie A zdobyła jednostka OSP Z Lisich Jam, zaś miejsce trzecie należało do jednostki OSP Z Krowicy Hołodowskiej.
 W grupie C pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP z Lisich Jam, drugie miejsce należało do jednostki OSP z Baszni Dolnej, zaś trzecie miejsce zdobyła jednostka OSP z Krowicy Hołodowskiej.
W kategorii Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Dziewcząt, pierwsze zajęła jednostka z Baszni Dolnej, zaś drugie miejsce - Krowica Hołodowska. W kategorii Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Chłopców, pierwsze miejsce zajęła jednostka z Młodowa, zaś drugie miejsce - Krowica Hołodowska.
Organizatorem wydarzenia była Gmina Lubaczów.

 

Anna Głowacka

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe