Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Zagrają z Czuwajem Przemyśl

W ostatnim meczu Padwie grało się ciężko. Mecz był pełen napięcia, bo na tablicy świetlnej co kilka minut pojawiał się remis i tak też zakończone zostało to spotkanie. Po wyniku 31:31 rozegrany został konkurs rzutów karnych. 0 :3 w karnych dla Zamościa zdobyli Paweł Puszkarski, Tomasz Fugiel i Krzysztof Bigos.

W meczu widać było zgranie zespołu i doświadczenie. Jak do tej pory Padwa wygrała z Kielcami, KSSPR Końskie, Ostrowcem Świętokrzyskim, Azotami II Puławy oraz AZS-em UW, a w ostatnim meczu z AZS-em Kielce doprowadziła do remisu, zdobywając 2 punkty. Najbliższy mecz rozegrany zostanie (10.11), a wiec w niedzielę o godz. 17.00 na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8. Rywalem Zamościan będzie Czuwaj Przemyśl.

AZS UJK Kielce – MKS Padwa Zamość 31:31 (16:16), karne 0:3

Padwa: Plaszczak, Proć, Wnuk – T. Fugiel 5, Szymański 5, Puszkarski 5, Obydź 4, Orlich 3, Bigos 3, Adamaczuk 2, Sałach 2, Gałaszkiewicz 2, Skiba, Sz. Fugiel, Misalski, Pomiankiewicz, Karne: Puszkarski 0:1, T. Fugiel 0:2, Bigos 0:3. Czerwona kartka: Bartosz Skiba 35 (z gradacji kar).

Sędziowali: Paweł Piątek (Gać) – Maciej Szestakow (Łąka). Kary: 4 minuty – 10 minut. Rzuty karne: 8(4) – 2(2). Widzów: 250.