Krasnobrodzkie kotyliony

  • 06.11.2019, 10:07
  • Ewa Monastyrska
Krasnobrodzkie kotyliony
5 listopada w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się warsztaty tworzenia kotylionów na dzień święta Niepodległości.

Z okazji zbliżającej się 101 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się warsztaty tworzenia kotylionów niepodległościowych. O szczegółach rodzącej się krasnobrodzkiej tradycji powiedziała dyrektor Domu Kultury, Mariola Czapla. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Choć frekwencja w tym roku nie spełniła oczekiwań organizatorów, to mimo wszystko powstawały liczne biało czerwone kotyliony.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy warsztatów tworzyli kotyliony na adekwatnym do wieku poziomu trudności. Dla niektórych z nich była to realizacja zainteresowań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kotyliony będą pobierane przez mieszkańców Krasnobrodu podczas uroczystości patriotycznych przewidzianych na dzień 11 listopada. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AMGM
AMGM 07.11.2019, 22:06
Witam serdecznie
Wspólne robienie kotylionow to świetna zabawa oraz czyn który nas umacnia i sprawia że czujemy się w pewien sposób wyjątkowi gdyż robimy coś dla Polski i dla siebie. Pokazujemy naszym dzieciom że musimy dbać o nasze święta patriotyczne które tak wiele znaczą dla całego kraju.
Polecam wszystkim takie zajęcia ponieważ pielęgnowanie tradycji oraz uczenie ich od najmłodszych lat w przyszłości zaowocuje.

Pozostałe