Otwarte spotkanie z Mistrzem Świata

  • 06.11.2019, 11:32 (aktualizacja 08.11.2019, 14:12)
  • Małgorzata Kryk
Otwarte spotkanie z Mistrzem Świata
Na zaproszenie KS Agros Zamość,Miasta Zamość i Ośrodka Sportu i Rekreacji w naszym mieście po raz kolejny zawita słynny zawodnik KS Agros Zamość Paweł Fajdek. Podczas październikowych lekkoatletycznych mistrzostw świata. zdobył złoto i tym samym obronił swój tytuł mistrza świata po raz czwarty, rzucając młotem na odległość 80,5 m.

Na „Otwarte spotkanie z Mistrzem Świata Pawłem Fajdkiem” serdecznie zaprasza KS Agros Zamość .Wydarzenie zaplanowano na czwartek (14.11) o godz. 16.30 na hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8. Wcześniej Mistrz świata zawita w szkołach, gdzie odwiedzi uczniów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otwarte spotkanie z mistrzem dedykowanie jest do osób zainteresowanie , które interesują się sportem, zatem w wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Nasz mistrz, kiedy tylko ma czas stara się przyjeżdżać do Zamościa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Fajdek przy każdej okazji zachęca wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do uprawiana sportu, który w życiu każdego człowieka jest bardzo ważny. Przyznał, że dużą rolę w tej kwestii pełnia nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy klubów sportowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Pawła Pajdka konkurencji lekkoatletycznych jest tak dużo. W technice rzutowej bardzo ważna jest dynamika i aktywność fizyczna pod każdym względem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy spotkania w programie przewidzieli rozmowę z Mistrzem. Natomiast osoby chętne będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z mistrzem, a także poprosić o autograf. W roku ubiegłym Paweł Fajdek, wydal swoja pierwszą książkę pt. „Petarda. Historie z młotem w tle”. W książce opisuje swoją przygodę ze sportem, którą rozpoczął w szkole podstawowej. Jednak do trenowania dyscypliny lekkoatletycznej jaką jest rzut młotem długo musiała namawiać do nauczycielka wychowania fizycznego Jolanta Kumor, która po latach została trenerką mistrza. Prezes KS Agros Zamość, Konrad Firek przyznał, że książka opisuje rzeczywistość prawdziwego sportowca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Fajdek zapowiedział, że książka będzie składać się z trzech części.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Aktualnie Paweł Fajdek przygotowuje się do najważniejszej imprezy czterolecia, jaką są Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe