"Śladami miłości" na antenie Katolickiego Radia Zamość

  • 06.11.2019, 19:09 (aktualizacja 06.11.2019, 20:42)
  • Joanna Suszko
"Śladami miłości" na antenie Katolickiego Radia Zamość
Serdecznie zapraszamy do słuchania nowej lektury na antenie naszego radia!

Zapraszamy do słuchania nowej lektury na na antenie Katolickiego Radia Zamość. Jest to powieść Francisa Anthonego Stragglera pt. „Śladami Miłości” . Książka ukazała się w 2018 r. nakładem Wydawnictwa Królowej Pokoju.

Powieść osadzona jest w realiach biblijnych. Boleśnie doświadczony przez życie Teodor staje się tułaczem, który przemierzając wschodnie rejony Morza Śródziemnego, stara się odnaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. W swoich poszukiwaniach natrafia na ślad Chrystusa, Jego Matki i ucznia Jana. Zafascynowany, wyrusza w podróż po Egipcie i Palestynie, by poznać historię niezwykłej niewiasty z Nazaretu.

Książka łączy ciekawą fabułę z rzetelną wiedzą historyczną i biblijną. To znakomita lektura, która pozwoli miło spędzić czas i daje okazję do refleksji nad sprawami wiary.

Audiobooka będziemy mogli wysłuchać dzięki uprzejmości Wydawnictwa Królowej Pokoju oraz Radia Niepokalanów, gdzie powstały nagrania. Czyta franciszkanin o. Michał Nowak.

Zapraszamy do słuchania od poniedziałku do piątku o godz. 12:15 i 22:40.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe