Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości w Krasnobrodzie

  • 06.11.2019, 20:43
  • Ewa Monastyrska
Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości w Krasnobrodzie
W Krasnobrodzie trwa cykl szkoleń i warsztatów pod nazwą Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości

Jak dostrzec w sobie wartości, kim jestem i dlaczego warto być sobą... Te i inne tematy poruszane są podczas szkoleń prowadzonych w Krasnobrodzie pod nazwą Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości. Obecnie trwa druga tura szkoleń. O tym, jak zrodził się pomysł darmowych szkoleń powiedziała akredytowana coach Małgorzata Misztal.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie tematy były do tej pory poruszane podczas warsztatów?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na pytanie, czego ludziom potrzeba w dzisiejszym świecie i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę Małgorzata Misztal odpowiedziała:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Następne szkolenie odbywające się w Krasnobrodzkim Domu Kultury planowane jest 4 grudnia. Spotkania są otwarte i nie wymagają wcześniejszych zgłoszeń. Szczegóły dotyczące warsztatów będą umieszczane między innymi na stronie Krasnobrodzkiego Domu Kultury oraz na stronie gminy Krasnobród. Serdecznie zapraszamy.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe