11.XI obiekty spotowe otwarte!

  • 07.11.2019, 12:17 (aktualizacja 07.11.2019, 12:54)
  • Małgorzata Kryk
11.XI obiekty spotowe otwarte!
Obiekty sportowe OSiR czyli siłownia, hala tenisowa, sala mat i basen w dniu 11 listopada ,a więc poniedziałek, kiedy przypada święto Niepodległości będą czynne jak w powszednie dni w godz. 6.00- 22.00.

Na siłowni znajduje się nowoczesny sprzęt z którego śmiało mogą korzystać zarówno kobiety jak mężczyźni. Na dwóch salach znajdują się różnego rodzaju nowoczesne maszyny do ćwiczeń.  Natomiast na Krytej Pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A znajduje się duży basen o długości 25 metrów oraz mały rekreacyjny o głębokości do 1-ego metra. Na basenie znajdują się także atrakcje wodne typu: zjeżdżalnia, bicze, gejzery, kaskada wodna jacuzzi oraz sauna. Na zamojskim basenie - bezpieczeństwa strzegą ratownicy WOPR. W okresie jesienno – zimowym sporym zainteresowaniem cieszą się zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które prowadzone są na basenie. Zajęcia z pływania prowadzone przez instruktorów i adresowane są do osób indywidualnych oraz grup kilku i kilkunastoosobowych. Z kolei na hali tenisowej znajdują się trzy pełnowymiarowe korty, a osoby które zechcą skorzystać z gry w tenisa ziemnego mogą bezpłatnie wypożyczyć rakiety i piłki. przypominamy, że w  tym tygodniu hala tenisowa wyłączona jest z użytkowania ponieważ ze względu na ubytki występujące w nawierzchni jest remontowana. Z kolei z sali mat na co dzień korzystają kluby sportowe uprawiające mieszane sztuki walk. Wszyscy którzy zechcą skorzystać z obiektów zamojskiego OSiR-u zachęcamy do zapoznania się z ofertą sportową.

 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe