Lubaczów. Juliusz Słowacki i jego testament

  • 08.11.2019, 11:43
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Juliusz Słowacki i jego testament Ks. Mariusz Pastuszak
Podczas kolejnego dnia (07.11) Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Lubaczowie można było zobaczyć i usłyszeć teksty Juliusza Słowackiego.

Przygotowana inscenizacja wiąże się z 210. rocznicą urodzin autora. Utwory zostały przygotowane przez aktorów Teatru Małych Form z Lubaczowa, mówi Instruktor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie i reżyser Teatru Małych Form, Grażyna Bielec:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Interpretacja zaprezentowanych tekstów Juliusza Słowackiego była indywidualną sprawą każdego występującego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzisiaj jeszcze o godzinie 19.00 w auli Domu św. Józefa Gorazdowskiego, z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, można będzie posłuchać audycji pt. „Wielki kompozytor z Kresów”, którą zaprezentuje pedagog Szkoły Muzycznej w Lubaczowie, Małgorzata Fiszer-Szczepańska.

Jutro natomiast o godzinie 09.30, na terenie hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie, rozpocznie się VIII Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Odzyskania Niepodległości Polski.

Organizatorzy wydarzeń serdecznie zapraszają.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe