Lubaczów. Arka Lwowska i „Preclarka z Pohulanki”

  • 09.11.2019, 19:09
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Arka Lwowska i „Preclarka z Pohulanki” Ks. Mariusz Pastuszak
Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Lubaczowie powoli dobiega końca.

W piątek (08.11) w ramach tych wydarzeń miała miejsce szczególna prelekcja.
Uczestnicy, którzy przybyli do auli Domu Św. Józefa Gorazdowskiego w Lubaczowie, mogli wysłuchać wielu informacji na temat Stanisława Moniuszki i jego powiązania z Kresami.
Jednak nie był to zwyczajny wykład, mówi prelegentka, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie, Małgorzata Fiszer-Szczepańska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sobotę na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie odbył się VIII Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Inteligencji Katolickiej w Lubaczowie.

Natomiast w niedzielę (10.11) Uroczystą Eucharystią celebrowaną przez Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego, rozpoczną się ostatnie wydarzenia przygotowane na tegoroczny Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.

Takim szczególnym podsumowaniem tego czasu, będzie spektakl Teatru Arka Lwowska, zaprezentowany w niedzielę w sali teatralnej Konkatedry, mówi Proboszcz parafii Oleszyce i reżyser Teatru Arka Lwowska, Ksiądz Józef Dudek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ta sztuka, przez lata była rzadko wystawiana na polskich scenach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spektakle tego Teatru cieszą się ogromną popularnością.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozpoczęcie spektaklu o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe