Akcja poboru krwi w Majdanie Starym

  • 17.11.2019, 16:42
  • Joanna Ferens
Akcja poboru krwi w Majdanie Starym
Już po raz 11. w Szkole Podstawowej w Majdanie Starym odbyła się (17.11) akcja poboru krwi.

Podczas akcji odnotowano kolejne rekordy. Przekroczona została ilość 100 litrów krwi oddanych w tym roku, 300 litrów krwi oddanych od początku akcji w Majdanie Starym, już ponad 700 razy pobrano krew podczas wszystkich tutejszych akcji. Wszystko to dzięki zaangażowaniu i otwartości ludzi – tłumaczy kierownik biłgorajskiego oddziału PCK, Edward Kurzyna:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczególne słowa podziękowania dla honorowych dawców krwi skierował inicjator i pomysłodawca akcji poboru krwi w Majdanie Starym, ks. Adrian Borowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na listopadową akcję w Majdanie Starym zgłosiło się 76 chętnych do oddania krwi, zaś krew oddało 65 dawców.

Akcja poboru krwi została zorganizowana przez Parafię pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Szkołę Podstawową im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym oraz PCK Oddział w Biłgoraju. Katolickie Radio Zamość objęło nad akcją patronat medialny.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe