Biłgoraj. MotoWypominki 2019

  • 17.11.2019, 20:35
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. MotoWypominki 2019
Biłgorajscy motocykliści zgromadzili się (17.11) w kościele pw. WNMP w Biłgoraju, aby wspólnie modlić się zmarłych kolegów i koleżanki.

Wydarzenie rozpoczęła wypominkowa modlitwa różańcowa, podczas której wspominano zmarłych motocyklistów. Następnie w ich intencji została odprawiona msza św.

Motocykliści pamiętają o zmarłych kolegach, a jednocześnie dają świadectwo swojej wiary – tłumaczył diecezjalny duszpasterz motocyklistów, ks. Robert Fuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezes Spontanicznej Grupy Motocyklowej, Tomasz Surma podkreślał, że motowypominki to wspólna inicjatywa wszystkich biłgorajskich motocyklistów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Motocykliści aktywnie włączyli się w oprawę Mszy Świętej, szczególnie podczas liturgii Słowa. Wymownym symbolem było wniesienie kasków motocyklowych i zapalonych zniczy, na znak pamięci i jedności z tragicznie zmarłymi motocyklistami.

Joanna Ferens

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe