Andrzej Supron odwiedził zapaśników

  • 19.11.2019, 13:21 (aktualizacja 20.11.2019, 13:05)
  • Małgorzata Kryk
Andrzej Supron odwiedził zapaśników Daniel Chwastek
Filia zapaśniczej sekcji Pogoń Tyszowce, która ma swoja siedzibę w Łaszczowie zaprosiła na trening prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzeja Suprona.

Aktualnie w MKS „Pogoń” Tyszowce trenuje wielu zawodników i zawodniczek w wieku od kilku do ponad 20 lat. Nowa filia podległa „Pogoni” od maja tego roku powstała także w Łaszczowie. Sekcja zapaśnicza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Zawodnicy tych klubów na turniejach reprezentują barwy zamojskiego Agrosu. W poniedziałek (18.11) na zaproszenie Daniela Chwastka do Łaszowa przyjechał prezes Polskiego Związku Zapaśniczego, zapaśnik Andrzej Sopron, który spotkał się z młodzieżą. O wydarzeniu powiedział prezes „Pogoni” Tyszowce i filii zapaśniczej w Łaszczowie Daniel Chwastek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach programu „Zapasy w każdej szkole” Andrzej Sopron mówił o pozytywnych aspektach wynikających z trenowania tej sztuki walki. W organizację turnieju zaangażowała się społeczność gminy Łaszczów.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Rodzice oraz dzieci na spotkanie z Andrzejem Supronem przygotowali wiele atrakcji. W turniej włączyli się nie tylko zawodnicy trenujący w Łaszczowie i Tyszowcach, ale także dzieci z okolicznych miejscowości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania Andrzej Supron zwrócił uwagę, że ze względu na wszechstronność dyscypliny w innych krajach jest ona bardzo powszechna.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w wydarzeniu otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (8)

Podziel się:Pozostałe