Rusza akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  • 20.11.2019, 11:07
  • Anna Niderla-Kudach
Rusza akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
W niedzielę (24.11) odbędzie się Wielka Zbiórka Darów.

Każda pełnoletnia osoba może założyć sztab lub zostać wolontariuszem w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W najbliższą niedzielę (24 listopada) odbędzie się 27. Wielka Uliczna Zbiórka Darów. Zbierane będą: słodycze, żywność długoterminowa, zabawki, środki czystości i przybory szkolne.

Największa wartość tej akcji to pomnożenie dobra – powiedziała w rozmowie z ks. Wojciechem Iwanickim Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielka Uliczna Zbiórka Darów już w najbliższą niedzielę w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju i innych miastach regionu, od godz. 10.00-15.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wciąż rejestrowane są sztaby – podkreśliła Ewa Dados.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Informacje, jak założyć sztab i gdzie są punkty zbiórek darów, nożna znaleźć na stronie internetowej www.pdpz.pl lub pod numerem bezpłatnej infolinii 800-600-650. Akcja potrwa do 23 grudnia. Przypominamy, że w ramach akcji nie są zbierane pieniądze!

Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe