Święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej

  • 21.11.2019, 13:56 (aktualizacja 21.11.2019, 14:05)
  • Joanna Suszko
Święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza wszystkich Członków i sympatyków KSM na Uroczystość Chrystusa Króla.

Jest to święto patronalnej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. W przeddzień uroczystości, w sobotę, 23 listopada o godz.12.00 w Katedrze Zamojskiej Biskup Diecezjalny Marian Rojek będzie przewodniczył Mszy św. Mówi ks. Dominik Osuchowski, diecezjalny asystent KSM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystość w katedrze poprzedzi Zjazd Diecezjalny KSM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Święto patronalne i Zjazd Diecezjalny są najważniejszymi wydarzeniami w działalności Stowarzyszenia. Na wydarzenie zaproszona jest młodzież ze wszystkich oddziałów i kół KSM wraz ze swoimi duchowymi opiekunami.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe