Zamojski PUP stawia na rozwój zawodowy

  • 21.11.2019, 14:14 (aktualizacja 21.11.2019, 14:30)
  • Katarzyna Muszyńska
Zamojski PUP stawia na rozwój zawodowy
W Zamościu powstał Klub Rozwoju Zawodowego.

20 listopada 2019 r. przy ul. Orlicz – Dreszera 36 w Zamościu odbyła się oficjalna inauguracja Klubu Rozwoju Zawodowego - Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu.

Klub Rozwoju Zawodowego powstał w odpowiedzi na zmieniający się rynek pracy, na którym coraz częściej zaczyna brakować pracowników – zaznaczył Marian Hawrylak, dyrektor PUP w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent Miasta Zamość także podkreślił, że obecnie mówimy o rynku pracownika, a nie pracodawcy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównym zadaniem Klubu jest udzielanie wsparcia osobom, dotychczas biernym zawodowo do wejścia lub powrotu na rynek pracy. Jak podkreśli Marian Hawrylak, Dyrektor Powiatowego Urzędu w Zamościu, Klub powstał w ramach struktur Urzędu i nie wygenerował dodatkowych kosztów.

Katarzyna Muszyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe