Zespół Harmonia 15 lat na scenie

  • 24.11.2019, 23:23
  • Ewa Monastyrska
Zespół Harmonia 15 lat na scenie
24 listopada zespół Harmonia świętował 15-lecie istnienia.

Zespół Harmonia z Tomaszowa Lubelskiego, zrzeszający głównie emerytów, świętował 15-lecie istnienia. Z tej okazji w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się koncert trwający blisko 4 godziny. Co na temat zespołu jak i samych chórzystów twierdzi założycielka i dyrygentka Harmonii?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert przypadł słuchaczom do gustu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert, który odbył się 24 listopada był podsumowaniem projektu pod nazwą "Sentymentalna podróż z Harmonią przez 15 lat". Był to projekt realizowany w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego w Tomaszowie Lubelskim. Zyskał on blisko tysiąc głosów, na co zostało przekazane 50 tyś. złotych. W ramach tego budżetu został zakupiony także sprzęt sceniczny oraz pełne wyposażenie sali chórowej. Projekt obejmował także letnie koncerty organizowane w Tomaszowie Lubelskim. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe