Basznia Dolna. Wspólne Roztocze - Podkarpacia i Lubelszczyzny

  • 25.11.2019, 10:51
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Basznia Dolna. Wspólne Roztocze - Podkarpacia i Lubelszczyzny Ks. Mariusz Pastuszak
Podczas V Transgranicznego Forum Turystyki, które odbyło się (22.11) w Baszni Dolnej, Marszałkowie Województwa Podkarpackiego i Lubelskiego podpisali list intencyjny w sprawie stworzenia i wspólnego promowania marki „Roztocze”.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Marszałkami dotyczące nawiązania współpracy, miało miejsce w maju br. To kolejne spotkanie zacieśnia więzy pomiędzy Województwami, i stawia wyraźne kroki, mające na celu wspólną promocję ale i troskę o rozwój całego subregionu Roztocza, mówi Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To szczególne miejsce ma ogromne walory, które są wspaniałym atutem w procesie budowania marki „Roztocze”, stwierdza Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki może zwiększyć ruch turystyczny w tym regionie czterokrotnie, podsumowuje ekspert do spraw marki, Prezes Zarządu Grupy Marketingowej Synergia, Piotr Lutek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszymi wspólnymi czynnościami na rzecz promocji marki „Roztocze”, mają być działania audytowe zasobów subregionu, przeprowadzone na terenie Województw Podkarpackiego i Lubelskiego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (62)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe