Poseł RP Teresa Pamuła w Horyńcu Zdroju

  • 27.11.2019, 09:29
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Poseł RP Teresa Pamuła w Horyńcu Zdroju
W minioną niedzielę (24.11) w budynku Świetlicy Wiejskiej w Horyńcu Zdroju odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm RP Teresą Pamułą.

To spotkanie miało na celu podsumować dotychczasowe inwestycje Gminy Horyniec Zdrój i zastanowić się nad nowymi propozycjami rozwoju regionu. Pani Poseł jest związana z tą miejscowością bardzo mocno, mówi Wójt Gminy Horyniec Zdrój, Robert Serkis:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sprawy związane z funkcjonowaniem i rozwojem niewielkich miejscowości są bardzo istotne, dodaje Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Edukacja, służba zdrowia i infrastruktura, to tylko niektóre z zagadnień poruszanych na spotkaniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie wizyty Pani Poseł dzieliła się wrażeniami z pierwszych dni parlamentarnej pracy, odpowiadała na pytania zebranych i zapewniła o częstych wizytach w Gminie, i kolejnych spotkaniach z jej mieszkańcami.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe