Lubaczów. Umowy partnerskie podpisane

  • 30.11.2019, 13:20
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Umowy partnerskie podpisane Ks. Mariusz Pastuszak
W sali narad Starostwa Powiatu Lubaczowskiego odbyło się (28.11) spotkanie, podczas którego zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Powiatem Lubaczowskim i Powiatem Tomaszowskim a także Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Porozumienie dotyczy podjęcia wspólnych działań mających na celu rozwój obu Powiatów, a także w oparciu o bazę dydaktyczną UMCS, wypromowaniu wspólnej marki regionu Roztocza, mówi Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Powiat Tomaszowski posiada już pewne pomysły dotyczące wspólnej promocji turystycznej, dodaje Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Henryk Karwan:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogromna wiedza i doświadczenie pracowników Uniwersytetu może zaowocować dynamicznym rozwojem infrastruktury turystycznej regionu, stwierdza Dyrektor Instytutu Geografii Spoeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lubinie, Wojciech Janicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po zakończeniu spotkania, partnerzy porozumienia wyruszyli do Radruża, aby tam przyjrzeć się atrakcjom turystycznym regionu.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe