„w Oczekiwaniu” - rekolekcje adwentowe

  • 23.12.2019, 20:51
  • Joanna Suszko
„w Oczekiwaniu”  - rekolekcje adwentowe
Rekolekcje adwentowe 2019 profeto.pl

Zapraszamy  na rekolekcje w Katolickim Radiu Zamość zrealizowane przez sercański portal profeto.pl, by przeżyć podróż od Starego do Nowego Testamentu i doświadczyć nadziei płynącej z oczekiwania!  Emisja na naszej antenie w każdy poniedziałek i czwartek tegorocznego adwentu o godz. 22:50. Później, rozważania można będzie odsłuchać tu, na naszej stronie.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że profeto.pl na adwent i wielki post szykuje coś ekstra. Tym razem jest to opowieść o Kobietach Starego Testamentu. Przez tegoroczne rekolekcje poprowadzi nas znany choćby z takich serii jak „Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi”, czy „Kościół jest dobry” duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ.

Tym razem zakonnicy opowiedzą o Kobietach Starego Testamentu, które zapowiadały Maryję oraz nosiły już w sobie „cząstkę” Kościoła. Tę niezwykle plastyczną opowieść wspierają zapierające dech w piersiach krajobrazy Izraela i Palestyny oraz klimat który panuje w ziemi Jezusa z Nazaretu. Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

„w Oczekiwaniu” to wyjątkowe rekolekcje, które nie zakończą się w wigilię, ale będą miały swoją kontynuację podczas Oktawy Bożego Narodzenia. Na każdy dzień bowiem został przygotowany specjalny odcinek „opowieści betlejemskiej”, w którym profeto.pl chce być obecne podczas naszego świętowania tajemnicy Wcielenia.

 

 

 

2019-12-23 "w Oczekiwaniu" odc. 7 Maryja

Zostało już tak niewiele czasu... Chwila... Pozwól się poprowadzić kolejnej świętej kobiecie. Trwajmy w oczekiwaniu razem.

 

2019-12-19 "w Oczekiwaniu" odc. 6 Elżbieta

Powoli zbliżamy się do dnia, kiedy to nasze trwanie w oczekiwaniu przemieni się w radość oczekiwania. Dziś kolejna droga, kolejna kobieta prowadząca nas do Boga.

 

2019-12-16 "w Oczekiwaniu" odc. 5 Debora
 

 

2019-12-12 "w Oczekiwaniu" odc 4 Judyta


2019-12-09 "w Oczekiwaniu" odc. 3 RACHELA

Kobieta... matka, żona, córka. Ta, poprzez którą rodzi się miłość. Zapraszamy na kolejne, trzecie spotkanie z kimś wyjątkowym. Bądźcie z nami! Trwajmy - w oczekiwaniu.


2019-12-05 "w Oczekiwaniu" odc. 2 SARA

Dziś druga kobieta Starego Testamentu wskaże nam kierunek drogi. Drogi prowadzącej do kogoś, kogo oczekujemy. Trwajmy w oczekiwaniu.


2019-12-02 „w Oczekiwaniu” odc. 1 EWA

Dziś pierwszy odcinek Rekolekcji Adwentowych. Poznamy pierwszą z kobiet oddanych Bogu. Pierwszą z tych, które doprowadzą nas do nowego Prawa.  Bądźcie z nami, razem trwamy - w oczekiwaniu.

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe