Biłgoraj. Turniej dla Piotra

  • 01.12.2019, 17:16
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Turniej dla Piotra
W Zespole Szkół Budowlanych i Ogolnokształcących w Biłgoraju odbył się (01.12) charytatywny turniej w siatkówkę ‘Gramy dla Piotra’.

20-letni Piotr Kozak to uczeń biłgorajskiej ‘Budowlanki’, któremu choroba uniemożliwiła dalszą edukację i normalne funkcjonowanie. Ciężka walka o życie kosztowała ogrom sił, pozostawiając mnóstwo blizn na zdrowiu i formie Piotra, a przed nim jeszcze intensywna rehabilitacja, której roczny koszt to ponad 200 tysięcy złotych.

Pomysłodawcami turnieju byli dwaj absolwenci ‘Budowlanki’, Michał Leniart i Rafał Zielonka. Nasi uczniowie i absolwenci mają wielkie serca, za co im gorąco dziękuję – mówił dyrektor ZSBiO, Stanisław Sitarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbiórkę podczas turnieju prowadzili wolontariusz Szkolnego Koła Caritas działającego w szkole. Nie wyobrażamy sobie nie pomóc naszemu koledze – podkreślała jedna z wolontariuszek, Martyna Kita:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do uczestnictwa w turnieju zgłosiło się sześć drużyn: Nadleśnictwo Biłgoraj, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, młodzież z Dereźni, strażacy z jednostki OSP Jasiennik Stary, absolwenci ZSBiO oraz drużyna ‘Tytan Gózd’.

Rehabilitację i dalsze leczenie Piotra Kozaka można również wesprzeć TUTAJ

Joanna Ferens

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe