Św. Mikołaj odwiedził karateków

  • 02.12.2019, 11:57 (aktualizacja 02.12.2019, 14:21)
  • Małgorzata Kryk
Św. Mikołaj odwiedził karateków
Na hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w niedzielę (01.12) odbył się VII Puchar Św. Mikołaja. Karate to sztuka walki, która opiera się na trzech metodach tj. kichon, kata i kumite. Karate obejmuje swoim zasięgiem cały świat i łączy w sobie elementy samoobrony.

W niedzielę hala tenisowa zamojskiego OSiR zgromadziła młodych karateków, a także całe rodziny. Wszyscy chętni tego dnia zmaganiom i układom wykorzystywanym w karate mogli przyjrzeć się z bliska. Umiejętności na matach zaprezentowali członkowie klubów i jak co roku Puchar Św. Mikołaja cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich przygotowaniach do tego wydarzenia powiedziała zawodniczka RKKT w Zamościu, która reprezentując klub w kata i kumite stanęła na podium.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnik, który na treningi w RKKT uczęszcza od dwóch lat, a na Pucharze Św. Mikołaja również stanął na podium – powiedział o różnicy pomiędzy kata, a kumite.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Radosław Niziołek dodał, że karatecy mają za sobą bardzo udany sezon.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Treningi w karate w RKKT odbywają się w szkole podstawowej Nr 4 i 6 w Zamościu. Od stycznia treningi będą odbywały się także w SMS, a poprowadzi je Marta Czapka, utytułowana reprezentantka Polski na ME i MŚ
loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zrobić aby stać się członkiem klubu?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Tradycyjnie na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom wręczone zostały medale i puchary oraz prezenty od Św. Mikołaja. Organizatorem wydarzenia był Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w Zamościu.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe