Wesprzyj leczenie Sebastiana na turnieju

  • 02.12.2019, 13:06 (aktualizacja 02.12.2019, 13:30)
  • Małgorzata Kryk
Wesprzyj leczenie Sebastiana na turnieju
Dawcy Uśmiechu - Smile Donors i Zamojskie Centrum Wolontariatu organizują kolejny Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski.

Odbędzie się on w czwartek (26.12), a wiec w drugi dzień świąt w godzinach 8:30-20:00 na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Całe przedsięwzięcie będzie miało charakter charytatywny, sportowy i społeczny, a jego główny cel to zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Sebastiana.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas tego wydarzenia nie zabraknie sportowych emocji.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Sebastian od drugiego roku życia zmaga się z licznymi powikłaniami takimi jak: zakrzepica naczyń żylnych mózgu, ciężka niedokrwistość, zapalenie mięśni. Sebastian jest w klasie maturalnej o profilu matematycznym. Zajęcia lekcyjne realizuje w systemie indywidualnym, a uczą go nauczyciele z Liceum Społecznego. Sebastian jak każdy zdrowy chłopiec ma marzenia, a w czasie wolnym lubi grać na pianinie i czytać książki. Kamil Tomczyszyn zaprasza osoby chcące wesprzeć leczenie Sebastiana do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu. Główną atrakcja oprócz turnieju będzie licytacja oraz losowanie atrakcyjnych voucherów.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Dzięki wysiłkowi i opiece lekarzy oraz jego mamy, jest nadzieja na to, że Sebastian wróci do zdrowia. Wszyscy wierzą, że uda mu się pokonać ograniczenia wynikające z przebiegu choroby. Żeby złagodzić jej skutki potrzebne są spore nakłady finansowe, dlatego do włączenia się w akcję zapraszamy wszystkich chętnych.

 

 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe