Zawierzenie Niepokalanemu Sercu w Krasnobrodzie

  • 03.12.2019, 04:11
  • Ewa Monastyrska
Zawierzenie Niepokalanemu Sercu w Krasnobrodzie
7 grudnia wierni będą mieli możliwość złożyć akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

W najbliższą sobotę, 7 grudnia, w krasnobrodzkim sanktuarium, wszyscy chętni będą mieli możliwość złożyć akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. O szczegółach wydarzenia powiedziała Starsza Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, Maria Emanuel Dziemian z Częstochowy, która minionej niedzieli odwiedziła roztoczańskie sanktuarium.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akty zawierzenia na Jasnej Górze mają swoją długoletnią historię.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak w praktyce będzie wyglądał akt zawierzenia swojej rodziny, problemów, życia a nawet firmy?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Maria Dziemian przyznała, że w swojej posłudze spotyka się z licznymi świadectwami cudów i łask, które dzieją się po zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Akty zawierzenia można pobrać w zakrystii krasnobrodzkiego sanktuarium. Przypominamy, że odnowienie zawierzenia parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie oraz złożenie indywidualnych zawierzeń odbędzie się 7 grudnia po mszy o godzinie 17 w krasnobrodzkim sanktuarium.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe