IX Turniej Mikołajkowy

  • 03.12.2019, 11:41 (aktualizacja 03.12.2019, 14:15)
  • Małgorzata Kryk
 IX Turniej Mikołajkowy
W hali zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę (7.12) odbędzie się uroczyste otwarcie IX Turnieju Mikołajkowego -Turnieju Miast Partnerskich w halowej piłce nożnej. W rozgrywkach piłkarskich wezmą udział zespoły z Zamościa i zaproszone kluby oraz drużyny z miast partnerskich z terenu Ukrainy.

Oficjalna ceremonia otwarcia z odegraniem hymnów państwowych odbędzie się na hali sportowo – widowiskowej w zamojskim OSiR. Współpraca z miastami partnerskimi przebiega bardzo dobrze dlatego w turnieju udział wezmą dzieci z miast partnerskich z Zamościa i Ukrainy.

Rozgrywki odbędą się w trzech zamojskich halach sportowych:
- w hali OSiR,
- w ZSP Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102,
- w hali sportowej w III LO.


Małgorzata Farion, koordynatorka Turnieju Mikołajkowego przyznała, że turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na postać Świętego Mikołaja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na mecze będzie bezpłatny. Małgorzata Farion zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania na trybunach w zamojskich halach sportowych .

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie są główne cele turnieju?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej będzie sprawdzeniem poziomu sportowego, jaki prezentują polskie i zagraniczne zespoły. Zakończenie turnieju zaplanowano ok. godz. 16.00 na hali zamojskiego OSiR. Wszystkie drużyny na zakończenie rozgrywek zostaną nagrodzone: dyplomami, pucharami i paczkami świątecznymi. Organizatorem IX Turnieju Mikołajkowego w halowej piłce nożnej Turnieju Miast Partnerskich jest Diecezjalny Klub Sportowy "Gaudium" Zamość. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął J.E Biskup Diecezji Zamojsko – lubaczowskiej Marian Rojek oraz prezydenta Miasta Zamość Andrzej Wnuk. 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe