Program ,,Czyste powietrze”

  • 03.12.2019, 12:50 (aktualizacja 03.12.2019, 12:56)
  • Łukasz Kot
Program ,,Czyste powietrze” Łukasz Kot
Spotkanie informacyjne w Zamościu

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu ochrony środowiska odbyło się (03.12.2019 r.) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zamościu. Podczas spotkania Jarosław Bury przedstawiciel Instytutu Rozwiązań Biznesowych przedstawił założenia programu ,,Czyste powietrze” wdrażanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program ,,Czyste powietrze” skierowany jest bezpośrednio do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i właścicieli domów jednorodzinnych. W jego ramach mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do nowych źródeł ciepła, wymiany pieców, termomodernizacji budynków jednorodzinnych, wymianę okien i drzwi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie ,,Czyste powietrze' wyróżnia się trzy grupy budynków które podlegają dofinansowaniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji na temat programu ,,Czyste powietrze' uzyskacie państwo w Biurze Programu Czyste Powietrze w Zamościu mieszczącym się w budynku Starostwa przy ul. Przemysłowej 4, pokój nr 9. Biuro przyjmuje od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11:30 do 15:30.

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe