Turnieje oraz gry i zabawy na kortach

  • 03.12.2019, 13:49 (aktualizacja 03.12.2019, 15:30)
  • Małgorzata Kryk
Turnieje oraz gry i zabawy na kortach
Na kortach zamojskiego OSiR w hali tenisowej pod okiem instruktorów trenują dzieci i dorośli Członkowie klubu nabywają umiejętności, które dzięki systematycznym treningom przygotowują zawodników do brania udziału w turniejach.

W tym miesiącu odbędą się dwa turnieje, w których udział wezmą młodzicy, czyli dzieci do lat. 14, o czym powiedział Jerzy Romański, dyrektor rozgrywek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W innym turnieju dla dorosłych zagra czołówka tenisistów, którzy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem PZT.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby chętne które chciałyby rozpocząć swoja przygodę z tenisem mogą zapisać się na zajęcia. Treningi adresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych. Co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem zajęć? Można zapisać się na zajęcia osobiście (biuro znajduje się przy hali tenisowej) lub telefonicznie. Po ustaleniu dogodnego terminu i godziny zajęć indywidualnych lub w grupie taka osoba może rozpocząć zajęcia. Treningi odbywają się w małych 3 i 4- osobowych grupach z podziałem na kategorie wiekowe oraz poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i prowadzi wykwalifikowana kadra trenerów, o czym informuje kierownik KT Return Eliza Krasnowska.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że w tym miesiącu został przeprowadzony generalny remont nawierzchni kortów, o czym powiedział Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem zajęć dla najmłodszych i dorosłych oraz turniejów jest KT Return,, który co roku prowadzi także zajęcia dla przedszkolaków ph. „Powszechna Nauka Gry w Tenisa". Treningi poprzez zabawę organizowane są w czasie zajęć przedszkolnych, a ich głównym celem jest prozdrowotny rozwój ruchowy. Zwieńczeniem tych zajęć są a gry i zabawy, które w edycji jesinno – zimowej odbywają się z okazji Mikołaja, a w okresie letnim na Dzień Dziecka. Na zakończenie programu wszystkie dzieci otrzymują słodkie upominki.

W czasie ferii Return prowadzi także bezpłatne zajęcia pn. „Ferie z rakietą” , a w okresie wolnym od szkoły zajęcia ph. „Wakacje z rakieta”. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem ponieważ bierze w nich udział młodzież szkolna.

Atmosfera w Returnie jest rodzinna, a dzieci które trenują w klubie nawiązują liczne znajomości. Władze klubu dbając o ingracjację organizują także zimowe i letnie obozy sportowe, a także liczne festyny i pikniki.

Najbliższym wydarzeniem pełnym atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych będzie impreza ph. „Zabawy Mikołajkowe”. Dzieci ze szkółek tenisowych w piątek (6.12) wezmą udział w grach i zabawach sportowych. Jak zawsze dzieci otrzymają upominki w od Św. Mikołaja.


Szczegółowych informacji na temat zapisów na zajęcia i zbliżające się turnieje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej lub telefonicznie pod numerem 84 638 58 80

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe