Mikołajkowy Turniej w Tomaszowie

  • 04.12.2019, 09:38 (aktualizacja 04.12.2019, 09:44)
  • Ewa Monastyrska
Mikołajkowy Turniej w Tomaszowie
Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Karate w Tomaszowie Lubelskim, który będzie połączony z loterią nagród.

Choć turnieje mikołajkowe na terenie Lubelszczyzny stają się już tradycją, to ten, który 8 grudnia odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim można uznać za wyjątkowy. Wydarzenie zgromadzi uczestników z całego województwa. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mikołajkowy Turniej będzie miał także charakter charytatywny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jurek walczy z nowotworem a jego szansa na leczenie jest możliwa jedynie w Kolonii w Niemczech. Od dłuższego czasu mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego zbierają fundusze na leczenie znanego im nauczyciela wychowania fizycznego i trenera. Turniej rozpocznie się o godzinie 12 w Zespole Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Losowanie nagród planowane jest na godzinę 15. Całości wydarzenia towarzyszyć będzie kiermasz ciast i ozdób świątecznych.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe