Niedziela Rycerstwa Niepokalanej

  • 04.12.2019, 13:07 (aktualizacja 04.12.2019, 13:15)
  • Joanna Mazurek
Niedziela Rycerstwa Niepokalanej
Zdobyć świat dla Boga przez Niepokalaną – to cel, jaki stawia sobie każdy Rycerz Niepokalanej. W najbliższą niedzielę członkowie stowarzyszenia, które założył św. Maksymilian Kolbe, ale i wszyscy inni, którzy chcą lepiej poznać i bardziej pokochać Matkę Bożą, zaproszeni są na Niedzielę Rycerstwa Niepokalanej, którą organizują zamojscy franciszkanie.

Warto w niej uczestniczyć tym bardziej, że tego dnia, 8 grudnia, przypada także Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
Podczas Niedzieli Rycerstwa Niepokalanej kazania na Mszach św. sprawowanych przez Ojców Franciszkanów w kościele Ojców Redemptorystów oraz w katedrze, będzie głosił o. Robert Stachowiak z Niepokalanowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że w okresie odbudowy swojej świątyni parafialnej, Ojcowie Franciszkanie w niedziele sprawują Msze św. w kościele Ojców Redemptorystów o godz. 6.30, 9.30 oraz 12.30, a w katedrze zamojskiej o godz. 14.30 i 16.00.
Szczegółowe informacje o działalności Rycerstwa Niepokalanej można znaleźć na stronie
www.mi-polska.pl.

 

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe